Kazio Borutos garsiniai skaitymai

2019 m. birželio 21 d.  Kazio Borutos „Baltaragio malūnas“ skaitymais Mergaičių skaitytojų klubas baigė savo sezoną. Garsiniai skaitymai buvo integruoti į lietuvių kalbos pamoką. Už bendrystę ačiū mokytojai Reginai Stukienei. Ačiū mergaitėms: Kamilei Azarovaitei, Monikai Juškaitei, Kamilei Kublickaitei, Agnei Meidutei, Estrėjai Narbutytei, Karolinai Selvenytei, Gretai Šukytei, Jurintai Vilimaitei už bendras veiklas, nuotykius, atradimus ir nuoširdžius pokalbius aptariant knygas. Gero ir smagaus atostogų laiko.

Aštuntokai nugalėtojai

Užpalių bibliotekoje baigėsi „Geriausiai skaitančios klasės" konkursas. Vyresnių klasių tarpe nugalėtojai - aštuntokai. Jiems biblioteka padovanojo edukacinę išvyką į Bitininkystės muziejų, Ignalinos r. Nuostabi muziejaus vadovė Danutė Indrašienė padovanojo šauniausiems aštuntokams (ne visiems, o tik tiems, kuriems skaitymas yra viena iš laisvalaikio praleidimo formų) daug įsimintinų akimirkų ir vieną superinį pasiūlymą apie kurį vėliau. Aštuntokės su entuziazmu pradėjo įgyvendinti pasiūlymą.

Gedulo ir Vilties diena kitaip

2019 m. birželio 13 d. Užpalių biblioteka kartu su Užpalių gimnazija pakvietė 5-8 klasių mokinius ir I g. klasės gimnazistus į pamokas, skirtas Gedulo ir Vilties dienai paminėti ir partizanų vadui Vytautui Žemaičiui atminti. Pamokos buvo netradicinės, mokiniai per garsinio skaitymo, klausymo ir žiūrėjimo prizmę prisilietė prie tragiškų įvykių, sukrėtusių visą Lietuvą. Ačiū istorijos mokytojai Nijolei Braukylienei už partnerystę.

Konkurso nugalėtojų išvyka

2019 m.  birželio 3 dieną, konkurso "Geriausiai skaitanti klasė" nugalėtojai, 3 klasės mokiniai lankėsi Utenos A. ir M. Miškinių viešojoje bibliotekoje įkurtame Šeimų skaitmeninių veiklų centre. Susipažino su 3D spausdinimo įranga, virtualia realybe, robotais, mindami dviratį aplankė Lietuvos - Latvijos pasienį. Integruojant Užpalių bibliotekos organizuojamas veiklas su Užpalių gimnazija - laimi moksleiviai. Ačiū kolegėms, Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos Vaidai Kunčinienei ir Gintarei Katinei, savanoriui Mindaugui Magylai už suteiktas žinias.

Garsinio skaitymo valandėlė

2019 m. gegužės 30 dieną, Užpalių bibliotekoje trys tėčiai: Nerijus Barauskas, Saulius Sirvydis ir Dainius Širvys mažiesiems priešmokyklinukams skaitė pasakas. Buvo nuostabi garsinio skaitymo valandėlė. Ačiū tėčiams.

Užpalių bibliotekos išvyka

Paskutinį gegužės šeštadienį Užpalių biblioteka pakvietė „Gero skonio" klubo moteris ir jam prijaučiančias aplankyti Latvijos respublikoje, Dobelėje esantį alyvų sodą, kurį įkūrė latvių selekcininkas Peteris Upytis. Teigiama, jog šiame 4 ha sode auginama alyvų kolekcija yra didžiausia Europoje. Sode priskaičiuojama per 200 alyvų rūšių. Grįžtant namo dar aplankėme ir nuostabiąją ir kaskart kviečiančią sugrįžti Rundalės pilį.

Užpalių bibliotekos informacija

Joomla templates by a4joomla