Bendruomenė „Užpalėnų krivūlė“ savo veiklą vykdo Užpalių seniūnijos teritorijoje. Tai daroma organizuojant įvairias veiklas, susijusias su kultūriniu švietimu, bendruomenės sutelktumą stiprinančia kūrybine, menine veikla, skirta gyventojų sutelktumui ir tarpusavio pasitikėjimui stiprinti, įtraukiant į veiklas vaikus bei jaunimą.
Bendruomenė, norėdama tęsti jau tradicinėmis tapusias veiklas: laikraščio „Už palių“ leidybą, krašto tradicijų saugojimo, tradicinių švenčių organizavimo parengė paraišką projekto „Tradicinių veiklų kaleidoskopas Užpaliuose“ finansavimui.

Projekto įgyvendinimui pasirinktos įvairios veiklos formos: laikraščio leidyba, tautodailės metams skirto kalendoriaus leidyba, rudeninio užpaliečių turgaus per Rudens lygiadienio šventę organizavimas, Kalėdinio miestelio įrengimas, miestelio eglės puošimas ir šventės organizavimas. Visos veiklos skirtos Užpalių seniūnijos teritorijoje veikiančių bendruomenių nariams ir gyventojams. Esant dabartinei situacijai Rudens Lygiadienio šventė ir kalėdinės miestelio eglės įžiebimo šventės buvo pakoreguotos, bet projekto tikslą: parengti veiklų paketą, skatinantį Užpalių seniūnijos bendruomenės narių kūrybiškumą, saviraišką ir sveiką gyvenimo būdą ir išsikeltus uždavinius įgyvendinome.

Projekto įgyvendinimui buvo pasirinktos įvairios veiklos formos: laikraščio leidyba, tautodailės metams skirto kalendoriaus leidyba, rudeninio užpaliečių turgaus per Rudens lygiadienio šventę organizavimas, Kalėdinio miestelio įrengimas, miestelio eglės puošimas ir šventės organizavimas Visos veiklos skirtos Užpalių seniūnijos teritorijoje veikiančių bendruomenių nariams ir gyventojams.
Projektas įgyvendintas pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2020 metų veiksmų plano įgyvendinimo 1.1.5 priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. Projektą rėmė Utenos r. savivaldybės administracija.

Informaciją parengė bibliotekininkė Vida Juškienė

Joomla templates by a4joomla